Cyberbezpieczeństwo wydarzenie dla rodziny

Cyberbezpieczeństwo w formie Eventu

Specjalna oferta eventowa!!!

Rodzic, dziecko i cyberbezpieczeństwo. Wyjątkowe wydarzenie, które poprawi więź pomiędzy dzieckiem oraz rodzicem i zwiększy ich bezpieczeństwo w cyberświecie. Co oferujemy? Proponujemy przeprowadzenie wydarzenia, na którym rodzic będzie pracował wraz ze swoim dzieckiem. Będą to warsztaty, na których przekazywana będzie praktyczna wiedza, jak nie dać się zhackować. Eventy tego rodzaju są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych imprez integracyjnych, gdzie często dla dzieci nie ma miejsca. Tutaj wszyscy otrzymują korzyść. Rodzic nie myśli o pracy, ma możliwość spędzić więcej czasu z dzieckiem oraz oboje zdobywają bardzo praktyczne umiejętności, niezbędne w dzisiejszym świecie.

Współpraca cyberbezpieczeństwo, dziecko i rodzic
Współpraca cyberbezpieczeństwo, dziecko i rodzic Współpraca cyberbezpieczeństwo, dziecko i rodzic

W zależności od potrzeb możemy przeprowadzić wydarzenia kilku godzinne jak i całodniowe. Dysponujemy niezbędnym sprzętem, kadrą dydaktyczną oraz jeśli jest takie życzenie zapewniamy catering.

Dzieci wydarzenie cybezbezpieczeństwo
Dzieci wydarzenie cybezbezpieczeństwo Dzieci wydarzenie cybezbezpieczeństwo

Osoby prywatne oraz firmy zainteresowane naszą ofertą prosimy o wysłanie zapytania wraz z informacją, ile czasu ma trwać impreza, ile osób ma wziąć udział w wydarzeniu oraz jaki jest wiek dzieci. W odpowiedzi wyślemy wycenę takiego wydarzenia.

Zapraszamy do kontaktu!