Inteligentny budynek

W dzisiejszych czasach coraz częściej nasze domy stają się inteligentne. Co to znaczy? Automatycznie sterowane światło, ogrzewanie, automatycznie uruchamiany piekarnik... Jak to działa? Jak to wszystko może razem współpracować? Tego właśnie będziemy uczyć Twojego dziecka. Przy pomocy elektronicznej płytki edukacyjnej jesteśmy wstanie zarządzać różnymi urządzeniami, przy okazji Twoje dziecko uczy się logicznego myślenia i programowania. Zajęcia prowadzone są z punktu widzenia inżyniera automatyka. Rozpoczniemy od prostej logiki, nauczymy się instrukcji warunkowych i pętli. Dojdziemy do komunikacji poprzez bluetooth i zarządzaniem urządzeniami. Gotowe rozwiązania będzie można zastosować nawet we własnym mieszkaniu! Dodatkowo dziecko zaznajamia się z koncepcją IoT (Internet of Things).

Poziom początkujący jest idealny dla dzieci 8-11 lat. Dziecko poznaje podstawowe zagadnienia, uczy się na prostych przykładach i ciekawych projektach. Jest tutaj dużo zabawy.

Poziom średnio zaawansowany - sterowanie pojedynczymi urządzeniami, nauka sterowania binarnego.

Poziom zaawansowany - profesjonalny inteligenty budynek, dzieci wykonują projekt oraz funkcje i zależności pomiędzy urządzeniami. Następnie tworzą odpowiedni program, aby wszystko razem działało!

-> Link do Zapisów na Kurs "Inteligentny Budynek"

Cena kursu początkującego:

Cena za godzinę lekcyjną wynosi 30 zł. Cena za semestr (15 spotkań po 1 godzinę zegarową) to 600 zł.

Przy płatności jednorazowej za kurs przysługuje rabat 50 zł (cena spada do 550 zł). Przy płatności ratalnej cena pozostaje bez zmian (3 x 200 zł).

Cena kursu średnio zaawansowanego:

Cena za godzinę lekcyjną wynosi 35 zł. Cena za semestr (15 spotkań po 1 godzinę zegarową) to 700 zł.

Przy płatności jednorazowej za kurs przysługuje rabat 50 zł (cena spada do 650 zł). Jest możliwość zapłaty w ratach (3 x 233 zł).

Cena kursu zaawansowanego:

Cena za godzinę lekcyjną wynosi 40 zł. Cena za semestr (15 spotkań po 2 godziny lekcyjne) to 1200 zł.

Przy płatności jednorazowej za kurs przysługuje rabat 100 zł (cena spada do 1100 zł). Przy płatności ratalnej cena pozostaje bez zmian (3 x 400 zł).