Java dla dzieci, kurs programowania dla dzieci

Java Developer dla dzieci i młodzieży

Kurs Java Developer dla dzieci i młodzieży jest kontynuacją kursu IT Advanced Dzieci oraz IT Advanced Młodzież. Kurs ten jest esencją pracy java developera. Uczniowie nauczą się pracy w prawdziwym zespole developerskim. Szczególny nacisk zostanie położony na samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań i tworzenia własnych koncepcji. Uczniowie nauczą się w jaki sposób należy zaprojektować aplikację oraz w jaki sposób prawidłowo ją chronić. Zdobędą wiedzę na temat dobrych praktyk programistycznych oraz wzorców projektowych. Przy tym będzie naprawdę dużo śmiechu i zabawy. Na własnej skórze zobaczą, jak tworzy się aplikację w klika osób, gdzie każda osoba musi wykonać oddzielny element aplikacji. Następnie oczywiście wszystko musi spójnie działać, co nie zawsze jest łatwe. Ale dzięki temu powoduje to olbrzymi rozwój, bo nic tak nie uczy jak poprawianie własnych błędów! W kursie oczywiście zostaną wykorzystane popularne frameworki, które wykorzystywane są przy tworzeniu komercyjnych aplikacji. Zajęcia prowadzone są przez programistów na co dzień pracujących przy dużych komercyjnych projektach, równocześnie posiadających łatwość w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Dlaczego programowanie dla dzieci i młodzieży w języku Java?

Java to język polecany początkującym programistom. Jest on także najpopularniejszy pod kątem ofert pracy. Posiada świetną dokumentację, szeroką społeczność użytkowników oraz jest cały czas rozwijany. Będzie nadal popularny przez długie lata wśród większości firm, w przeciwieństwie do innych języków, których popularność ciężko przewidzieć w perspektywie kilku/kilkunastu lat.

 

Program kursu Java Developer dla dzieci i młodzieży:

Kurs składa się z 10 spotkań po 3 godziny lekcyjne (30 godzin lekcyjnych łącznie).

Zakres materiału:

  • wykorzystanie frameworka Spring Boot w połączeniu z frameworkiem Hibernate (odpowiedzialnego za dostęp do bazy danych), tworzenie repozytorium GIT, bezpieczeństwo aplikacji webowych, wzorce projektowe, zasady pracy w zespole developerskim

 

Cena kursu Java Developer dla dzieci i młodzieży:

(10 spotkań = 30 godzin lekcyjnych)

Cena za godzinę lekcyjną wynosi 40 zł. Cena za semestr (10 spotkań po 3 godziny lekcyjne) to 1200 zł.

Przy płatności jednorazowej za kurs przysługuje rabat 100 zł (cena spada do 1100 zł). Przy płatności ratalnej cena pozostaje bez zmian (3 x 400 zł).