Kariera

  • IT to Twoja pasja,
  • jesteś komunikatywny i potrafisz przekazywać wiedzę.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy trenerów IT z możliwością późniejszego awansu na menadżera danego regionu Polski.

Stanowisko: Trener IT

Kto: Programiści lub Studenci Informatyki/Telekomunikacji

Wymagania:

  • umiejętność programowania obiektowego (preferowany język java),
  • znajomość działania aplikacji webowych,
  • znajomość baz danych i podstawowych zapytań w języku SQL,
  • znajomość podstaw sieci komputerowych,
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność przekazywania wiedzy

Widełki: 40-80 zł/h brutto na umowę zlecenie w zależności od umiejętności i doświadczenia.

Dodatkowo system premiowy uzależniony od ilości utrzymanych osób w grupie.

Zadania: Prowadzenie zajęć w ramach programu HorsITway w lokalizacjach firmy.

Jak: Wyślij CV z informacją w jakiej lokalizacji chciałbyś prowadzić zajęcia na adres:

moc.yawtisroh@tkatnok

Ścieżka Rozwoju: Wraz ze zdobywanym doświadczeniem możliwość objęcia stanowiska menadżera na dany region Polski.