Programowanie sieci – Python dla dzieci i młodzieży

Kurs programowania sieci w Pythonie dla dzieci i młodzieży jest kontynuacją kursu IT Advanced Dzieci oraz IT Advanced Młodzież. Wprowadza w tematykę programowania w Pythonie pod kątem sieci komputerowych/cyberbezpieczeństwa. Jeżeli masz podstawową wiedzę z programowania i interesują Cię sieci komputerowe lub cyberbezpieczeństwo, to ten kurs jest dla Ciebie!

W dobie obecnej informatyzacji i cyfryzacji, coraz więcej wykonywanych zadań w IT jest automatyzowanych ze względu na dużo większą wydajność. Zamiast konfigurować oddzielnie kilkadziesiąt lub kilkaset urządzeń sieciowych, można napisać skrypt w Pythonie i zrobić to automatycznie poprzez sieć. Python jest najbardziej popularnym językiem pod kątem automatyzacji zadań.

Dlaczego programowanie w Pythonie dla dzieci i młodzieży?

Python jest językiem programowania ogólnego przeznaczenia (czyli nie jest dedykowany do jednego rodzaju aplikacji). Jednak Python udostępnia szeroką gamę narzędzi do programowania sieciowego i jest natywnie obecny w systemach Linux i MacOS. Co więcej, Python jest cały czas rozwijany i posiada ogromne grono użytkowników na całym świecie.

Reasumując, umiejętności programowania w Pythonie są bardzo pożądane w branży IT!

 

Cena kursu programowania w Pythonie dla dzieci i młodzieży:

Kurs składa się z 10 spotkań po 3 godziny lekcyjne (30 godzin lekcyjnych łącznie).

Cena za godzinę lekcyjną wynosi 40 zł. Cena za semestr (10 spotkań po 3 godziny lekcyjne) to 1200 zł.

Przy płatności jednorazowej za kurs przysługuje rabat 100 zł (cena spada do 1100 zł). Przy płatności ratalnej cena pozostaje bez zmian (3 x 400 zł).